Sākums / Projekti / Lightguide

Lightguide

Mūsdienīgas un funkcionālas biroja telpas pasaulē vadošajam optiskās šķiedras ražošanas uzņēmumam Light Guide Optics International. Mēs lepojamies ar Latvijas uzņēmumiem, kas godam nes Latvijas vārdu pasaulē un esam pagodināti piedalīties šādu uzņēmuma biroja iekārtošanā. Interjerā izmantotas drosmīgas krāsu kombinācijas, kas paspilgtina telpu noskaņu un vielaikus fukcionāli sadala telpas zonas.

Mūsdienīgi mīksto mēbeļu risinājumi

Izteiksmīga diziana dīvāni, kuru dizaina autori ir dizaineri Manuela Busetti, Andrea Garuti un Matteo Redaelli, ir daļa no ražotāja Pedrali mīksto mēbeļu kolekcijas Buddy.  Sēriju raksturo kontrasts starp drosmīgu sēdekļa apjomu un slaido, vieglo konstrukcijas rāmi. Pateicoties īpaši izstrādātai sēdekļa konstrukcijai, dīvāni spēj nodrošināt īpaši augstu komforta sajūtu ikvienā to lietošanas reizē.

Ilgtspējīgi biroja mēbeļu risinājumi

Mūsdienīgi biroja mēbeļu risinājumi, ir dabai draudzīgi un to ražošanas procesā tiek domāts par to radīto ietekmi uz vidi. Ražotāja Pedrali krēslu sērija VOLT sertificēta atbilstoši Greenguard sertifikātam, kas norāda uz produkta zemo emisiju ražošanas apmēru.

 

PROJEKTĀ PĀRSTĀVĒTIE BIROJA MĒBEĻU RAŽOTĀJI:

  • Pedrali

 

Klients: Lightguide

Interjera dizains, navigācija – dizaina birojs H2E.

Arhitektūra, projekta vadība – arh. Antra Saknīte

Mēbeļu projekta vadītāja – Linda Martini

Fotogrāfs: Anna Olsen