Norde

Mūsdienīga un mājīga apspriežu telpa vienam no vadošajiem Latvijas auto tirdzniecības uzņēmumiem Norde. Veidojot telpu iekārtojumu, kā viens no galvenajiem nosacījumiem, bija radīt mājīgu, bet tajā pašā laikā funkcionālu telpu, kura spētu  atspoguļot uzņēmuma tēlu un  veicinātu savstrapējo komunikāciju. Apvienojot pasūtītāja ieradumus, vajadzības un mūsdienīgus risinājumus, radīta funkcionāla un mājīga telpa, kurā rodas vēlēšanās uzkavēties, kā uzņēmuma viesiem, tā darbiniekiem.  Apspriežu telpa veidota vairākās zonās, tādējādi radot mājīgu un nepiespiestu telpu kopējo noskaņu.

Elegants sapulču galds

Kā telpas centrālais objekts izvēlēts elegants un reprezentatīvs sapulču galds NOVA WOOD.  Elegantā masīvkoka kāja, paspilgtina telpas mājīgo noskaņu, savukārt galda virsmas centrā ievietotajā  koka dekora panelī integrēti un skatam paslēpti komunikāciju pieslēgumi, kas nodrošina ērtu lietotāju piekļūšanu elektrības rozetēm un citiem tehniskajiem pieslēgumiem.  Galda sērija ir starptautiski augsti novērtēta, to pierāda 2019.gadā  iegūtā prestižā Red Dot balva kategorijā “Produkta dizains”

Apspriežu krēsli ar mājīgu komfortu

Mēs ticam, ka viena no veiksmīgu pārrunu panākumu atslēgām ir komfortabli krēsli. Projektā izvēlētie krēsli FAN sevī apvieno kā estētiskās, tā ergonomiskās kvalitātes, kas padarījušas šo krēslu sēriju par vienu no pieprasītākajām izvēlēm dažāda izmēra un dizaina apspriežu zālēs.

Funkcionāla zona ar augstu darba virsmu

Zonu dažādošanai un papildus funkcionalitātes iegūšanai, apspriežu zona papildināta ar augsto NOVA WOOD galdu. Šāda galda priekšrocība ir iespēja aizvadīt ātras un dinamiskas sarunas, stāvus vai pusēdus pozīcijā. Vienlaikus, tā ir ērta darba vieta, kurā aizvadīt telefona sarunas vai izmantot iespēju strādāt stāvus. Galds papildināts ar komfortabliem augstajiem atzveltnes krēsliem Twist&Sit.

Neformālas sarunas komfortablā gaisotnē

Neformālākām un brīvākas atmosfēras sarunām, izveidots lounge tipa apspriežu zona ar komfortabliem atpūtas krēsliem Size Bolt un kafijas galdiņiem – TB. Komfortablā un mājīgā atmosfēra, radīs patīkamas sajūtas un vēlmi uzkavēties ilgāk.

PROJEKTĀ PĀRSTĀVĒTIE BIROJA MĒBEĻU RAŽOTĀJI:

  • Narbutas;
  • Profim;
  • Scan Sorlie;
  • Bejot.

 

Klients: Norde

Interjera dizains – Marina Moskaļuka, MOS studio

Mēbeļu projektu vadītājs – Niks Tamsons

Fotogrāfs: Jana Leite