Sākums / Projekti / PM Laboratory

PM Laboratory

Elegantas telpas un izsmalcinātas salona mēbeles

PM LAB profesionālais mikropigmentācijas centrs tik tiešām pārdomāts ar īpaši elegantām telpām. Ienākot salonā jūs apburs šarmantās telpas ar maigu, pieklusinātu gaismu, interjerā izmantotās krāsas un elegantas salona mēbeles. Telpu dizains ir mūsdienīga un romantisma pilns. Protams, primāri ir svarīga salona funkcionalitāte, ne tikai radītā atmosfēra.

Salonā tika izmantotas tādas mēbeles, kā mēbeļu ražotāja Profim Fan sērijas krēsli un dīvāns, itāļu ražotāja Pedrali kafijas galdiņš Lunar un Narbutas recepcijas lete Cozy. Krēsliem un dīvānam tika izmantots izsmalcinātais velveta audums zilā krāsā. Zils, bez šaubām, ir viena no spēcīgākajām krāsu psiholoģijas spektra nokrāsām. Piesātināti karaliski zilais ir lielisks, lai pamudinātu uz uzticēšanos, un ir saistīts ar tādām apbrīnojamām īpašībām kā lojalitāte, uzticēšanās, miers un panākumi. Gaišāki zilās krāsas toņi rada miera un mājīguma sajūtu. Tie ir lieliski vannas istabās, guļamistabās un dzīvojamās telpās, kur vēlaties atpūsties. Zilas krāsas velveta audums uzgaidāmās telpas mēbelēm rada izsmalcinātu un arīdzan greznu rezultātu.

Pievienojot interjerā noteiktu krāsu vai krāsu kombinācijas, ir iespējams vienkārši mainīt noskaņu un telpu, radot optisku ilūziju un padarot telpas lielākas vai mazākas un tamlīdzīgi. Krāsas palīdz mums radīt un uzturēt noteiktu prātastāvokli. Tās var mūs uzmundrināt un padarīt enerģiskākus. Krāsas var arī likt mums justies droši un mierīgi. Protams, ar krāsu palīdzību var palielināt personas koncentrēšanās spēju un uzjundīt patīkamas atmiņas.

Tieši šī iemesla dēļ gaišās telpas ar tām kontrastējošām zilām mēbelēm papildinājām ar baltu recepcijas leti, kas līdzīgi kā tās nosaukums, papildina telpu ar mājīgumu, pateicoties ieapaļotajiem stūriem. Balta krāsa telpas atsvaidzinās un papildinās ar tīru izskatu. Cilvēkiem ir dažādas asociācijas ar balto krāsu. Balts tiek izmantots gaisīga izskata radīšanai; balts ir tīrs un kluss. Ja telpā baltu krāsu izmanto sienām, mēbelēm vai grīdai, tas var radīt iespaidu, ka telpa ir plašāka nekā tā šķiet. Tas var arī padarīt telpu gaišāku, ja nav lieli logi, kas piepilda salonu ar dabīgo gaismu. Balta krāsa var tikt lieliski izmantota ar citām neitrālām krāsām.

Projektā izmantotie mēbeļu ražotāji:

  • Narbutas
  • Pedrali
  • Profim

Klients: PM LAB mikropigmentācijas centrs
Gads: 2019
Projekta vadītāja: Laura Klēberga (ex.Butele)