Sākums / Projekti / Work Jugla

Work Jugla

Funkcionālas un mūsdienīgas biroja telpas Jūsu izaugsmei. Kopstrādes telpās iespējams iegūt visas funkcionāli iekartota biroja priekšrocības par izdevīgu mēneša maksājumu. Maksā par vajadzīgajām darba vietām un ikdienā strādā plecu pie pleca ar citiem nozares profesioāļiem. Tā ir iespēja strādat ērtā, funkcionālā un profesionāli iekartotā biroja vidē, iepazīt jaunus cilvēkus un dibināt jaunus biznesa kontaktus.

Dažādas darba zonas

Biroja telpās iekārtotas dažādas darba zonas. Veicot dažādus darbus, iespējams mainīt zonējumu, tā panakot vislielāko efektivitāti un saglabājot ķermeņa kustības. Klasiskās darba vietas veidotas gan fiksētā augstumā, gan ar augstumā regulējamām darba virsmām. Pie augstumā regulējamiem darba galdiem iespējams strādat gan stāvus, gan pusēdus izmantojot aktīvos darba krēslus.

Brīžos, kad nepieciešams sarunāties pa telefonu, ērti izmantot skaņu absorbējošas kabīnes, kas izvietotas abos biroja galos. Kabīnes ne tikai nodrošina skaņu absorbāciju, bet vienlaikus piedāvā efektīvu ventilācijas sistēmu un apgaismojumu, tādējādi šādu risinājumu iespējams izmantot arī svarīgu darbu veikšanai vai online tikšanās reizēm.

Apspriežu zonas

Formālākām apspriedēm vai online tikšanās reizēm ar partneriem, iespējams izmantot kādu no apspriežu zālēm. Savukārt neformālakām sarunām ērtāk izmantot mīksto mēbeļu stūrīšus, augstos galdus un krēslus, virtuves zonu vai laisko divvietīgo šūpuļu risinājumu.

PROJEKTĀ IZMANTOTIE BIROJA MĒBEĻU RAŽOTĀJI:

Gads: 2020

Dizains: Jana Pitaško THOMSON Furniture
Projekta vadītāja: Laura Klēberga (ex.Butele)