AMBER kafijas galds

NO: 188.00 EUR

Apaļš kafijas galdiņš – AMBER. Virsma -melamīns, lakotas koka kājas baltā krāsā.

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Ražotājs:

Kolekcija:


Pieejamība:

Daudzums:

Narbutas

AMBER


Piegāde 6 līdz 8 nedēļas


Sazinies ar mums

Description

Kafijas galdiņš Amber ar nelielu , apaļas formas galda virsmu. Gadiņa pamatne – masīvkoka kājas, kas lakotas baltā krāsā. Izvēlei pieejamas dažādas melamīna darba virsmas.

Kafijas galdiņa ražotājs ir mūsu sortimentā plaši pārstāvētais ražotājs – Narbutas. Galdiņu sērijā iekļauts arī galdiņš ar kantainas formas galda virsmu. Kantainais kafijas galdiņš  pieejams šādos izmēros – 70x70cm

Kafijas galdiņus iesakām kombinēt ar ērtām mīkstajām mēbelēm, ja esat mīksto vai atpūtas mēbeļu meklējumos, aicinām iepazīties ar mūsu plaši sortimentu. Pie mums atradīsiet gan klasiskas formas dīvānus, gan ērtus atpūtas krēslus. Pieejamas arī mīkstās mēbeles, kurās iespējams  nodalīties no biroja kņadas, atpūsties vai nodoties individuālam darbam.

Biroja mēbeles ir viena no veiksmīga uzņēmuma un kolektīva labsajūtas atslēgām. Ergonomiski pielāgojamas biroja mēbeles ir lielisks atbalsts darbinieku darba veikšanai, kas palīdz pareizi atbalstīt Jūsu muguru, palīdz atbrīvot plecus un radīt lielisku vidi Jūsu darba dienas gaitās.

 

Additional information

Kolekcija

AMBER

Izmērs

Ø 700, H=450

Ražotājs

Narbutas

Galda virsmas

D1, D2, M1, N3

Līdzīgi produkti