DOMINO – 2-vietīga recepcijas lete

NO: 2620.00 EUR

Recepcijas letes U veida karkass – 2 darba vietām, bez galda. Brīvi stāvošs recepcijas modulis, ko iespējams kombinēt ar fiksēta vai augstumā regulējama galda konstrukciju. Maksimālais galda virsmas laukuma izmērs – 2800×800 (1 darba vieta – 1400×800)
Recepcijas sānu paneļu noformējums – mīksti auduma un melamīna paneļi. Karkass veidots no izturīga melamīna Iespējama plaša krāsu kombināciju iespēja. Vairāk par sērijas iespējām skati mūsu produktu aprakstu sadaļā  vai sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Ražotājs:

Kolekcija:


Pieejamība:

Daudzums:

Narbutas

DOMINO kolekcija


Piegāde 6 līdz 8 nedēļas


Sazinies ar mums

Description

Recepcijas lete, ko iespējams pielāgot Jūsu dizaina un interjerā vajadzībām. DOMINO ir unikāla un radoša lete, kas ļaus jums izveidot darba vajadzībām atbilstošus risinājumus. Liela audumu, krāsu un izmēru izvēle piedāvā bezgalīgu kombināciju klāstu. Ar DOMINO ir vienkārši izveidot unikālas recepcijas mēbeles.

Šī lete ir viena no pieprasītākajām ražotāja Narbutas recepcijas mēbelēm. Letes dažādie veidoli un apdares iespējas ļauj ne tikai izveidot Jūsu telpai un uzņēmuma stilam atbilstošāko risinājumu, bet arī laika gaitā mainīt tās izskatu. Laika gaitā iespējams izvēlēties citas apdares un krāsu toņu paneļus, tādējādi, iegūstot pavisam cita stila uzgaidāmās telpas galdu.

Biroja mēbeles ir viena no veiksmīga uzņēmuma un kolektīva labsajūtas atslēgām. Ergonomiski pielāgojamas biroja mēbeles ir lielisks atbalsts darbinieku darba veikšanai, kas palīdz pareizi atbalstīt Jūsu muguru, palīdz atbrīvot plecus un radīt lielisku vidi Jūsu darba dienas gaitās.

Additional information

Kolekcija

DOMINO kolekcija

Izmērs

3200×1040 mm, H=1100 mm

Ražotājs

Narbutas

Galda virsmas

D1, D2, M1, N1, N3

Citi produkti no šīs kolekcijas

Līdzīgi produkti