COZY recepcijas lete ar galdu

1945.00 EUR

Tīrs un mūsdienīgs dizains bez asiem stūriem priekšpusē, ļaus Jūsu birojam tā apmeklētājiem  izskatīties viesmīlīgi un mājīgi. Lielisks risinājums nelielai recepcijas zonai. Lete COZY veidota no baltas krāsas presēta lamināta, virsmas mala un darba galds – balts melamīns. Vairāk par COSY leti skati mūsu produktu aprakstu sadaļā  vai sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Ražotājs:

Kolekcija:


Pieejamība:

Daudzums:

Narbutas

COZY kolekcija


Piegāde 6 līdz 8 nedēļas

Cena ar PVN:


Sazinies ar mums

Description

Recepcijas mēbele COZY izceļas ar vienkāršu, bet tai pat laika elegantu darba vietas izskatu. Eleganta biroja lete COZY piesaista skatienus ar savām maigajām, noapaļotām malām, kas piepilda telpu ar siltu un mājīgu atmosfēru. Nelielā pieņemšanas lete aprīkota ar fiksēta augstuma darba galdu. Virs darba virsmas izvietots letes paaugstinājums, kurš no lietotāja puses ir atvērts, tādējādi atļaujot izmantot šo vietu darba galda organizēšanai. Recepcijas mēbele ir lielisks risinājums nelielu telpu iekārtošanai.

Šī ir viena no kompaktākajam korpusa mēbeļu ražotāja Narbutas, recepcijas mēbeļu variācijām. Galda noformējumā izmantots balts melamīns. Šādu materiālu iespējams izvelēties arī pārējā uzgaidāmās telpas iekārtojumā – piemēram skapjos un kafijas galdiņos.

Biroja mēbeles ir viena no veiksmīga uzņēmuma un kolektīva labsajūtas atslēgām. Ergonomiski pielāgojamas biroja mēbeles ir lielisks atbalsts darbinieku darba veikšanai, kas palīdz pareizi atbalstīt Jūsu muguru, palīdz atbrīvot plecus un radīt lielisku vidi Jūsu darba dienas gaitās.

Additional information

Kolekcija

COZY kolekcija

Izmērs

2000×800, H=1025

Ražotājs

Narbutas

Līdzīgi produkti