Sākums / Jaunumi / Darba galds, kas pielāgots mājas vajadzībām

Darba galds, kas pielāgots mājas vajadzībām

Mājas biroja galds kļūst ar vien pieprasītāks arī to cilvēku vidū, kuri līdz šim nav izsvēruši iespēju strādāt attālināti. Esošais laiks un darba organizēšanas izmaiņas veicinājušas nepieciešamību pēc darba vietas arī mūsu mājokļos. Ņemot vēra ierobežotos telpu izmērus, ne vienmēr iespējams iekārtot plašu darba vietu tā, lai tā netraucētu kopējam telpas interjeram. Ražotājs Maro ir atradis risinājumu funkcionālam darba vietas iekārtojumam, kas neaizņem daudz vietas un spēj labi iekļauties gan telpas platībā, gan kopējā noskaņojumā. Galdu sērija StartUs ir veidota, kā transformējams darba galds. Saliktā stāvoklī, galds atgādina skapja kumodi, savukārt atverot skapi, Jūs iegūstat pilnībā funkcionālu darba vietu. Kompakts izmērs, augstākās kvalitātes apdare un ergonomiska sistēma, lai paslēptu rakstāmgaldu jūsu mājas telpā.

Jūsu vajadzībām pielāgots mājas biroja galds

Sērijas StartUs ietvaros iespējams izvēlēties starp divu veidu darba galdiem. Darba galds StartUs-S ir augstumā fiksēts darba galds ar augšējo plauktu. Saliktā veidā šāds galds aizņems maz vietas un no ārpuses izskatīsies, kā gaumīgs interjera skapis. Atverot skapja apakšējās durtiņas, Jūs izveidojat stabilas galda kājas. Izmantojot skapja augšējā plaukta durtiņu – Jūs iegūstat funkcionālu darba virsmu. Skapja augšējā antresolā izvietota metāla sliede un pārvietojami mantu turētāji, ērtai mantu organizēšanai. Plaukta iekšpuse veidota no filca materiāla, tajā iespējams stiprināt dažāda veida kartiņas, darba plānus vai motivējošus saukļus. Darba virsma aprīkota ar rozeti ērtai vadu pieslēgšanai. Kad esat pabeidzis darbu, varat šo risinājumu aizvērt, paslēpjot visu iekšā esošo jucekli, tostarp jūsu klēpjdatoru. Skapīša pamatnē izvietoti ērti plaukti mantu glabāšanai.

Risinājums tiem, kas dod priekšroku darba pozīcijas maiņai

Savukārt tiem, kas dod priekšroku darba pozīcijas augstuma maiņai, vai tiem, kas savās mājas vienmēr vēlējušies darba galdu ar regulējamu augstumu, bet nav atraduši piemērotu dizainu savām telpām, ražotājs Maro piedāvā lielisku risinājumu arī Jums. Augstumā regulējams galds StartUs-E. Jums tikai nepieciešams atvērt skapja durtiņas, atlocīt galda papildus virsmu un noregulēt Jums nepieciešamo galda augstumu. Strādājot skapīša durtiņas var tikt aizvērtas, tādējādi noslēpjot papildus lietas, kas tiek glabātas skapītī un noņemot lieko vizuālo troksni. Augstuma regulāciju nodrošina jaudīgi pacelšanas mehānismi, kas aprīkoti ar Linak motoriem. Šāds risinājums dod Jums iespēju pielāgot nepieciešamo galda augstumu, kā sēžot, tā stāvot. Arī šajā variantā, skapīša pamatnē izvietoti ērti plaukti mantu glabāšanai.

Pilnībā iekārtots mājas birojs

Mūsdienīgs un ērts mājas birojs nav iedomājams bez ergonomiska darba krēsla. Ikdienā, daudzas stundas pavadot sēdus pozīcijā, ir būtiski, ka mūsu ķermeni atbalsta ērts darba krēsls. Plašākiem ieteikumiem mājas biroja iekārtošanā, lūdzam ieskatīties mūsu rakstā: IETEIKUMI MĀJAS DARBA VIETAS IEKĀRTOŠANAI