Sākums / Jaunumi / Ieteikumi mājas darba vietas iekārtošanai

Ieteikumi mājas darba vietas iekārtošanai

Mājas birojs un tā iekārtojums ir viens no aktuālākajiem jautājumiem un izaicinājumiem mūsu katra ikdienā. Brīdī, kad darbs no mājām atkal kļuvis aktuāls daudziem, sniedzam pāris ieteikumus veiksmīgai un ilgtspējīgai darba vides iekārtošanai

Atsevišķa vieta darba organizēšanai

Lai izvairītos no tā, ka darba aktivitātes pilnībā pārņem Jūsu privāto telpu, jau sākotnēji nosakiet, kura būs tā vieta, kurā organizēsiet savu darbu. Atsevišķa vieta darbam ar laiku veidos spēcīgākas asociācijas un labāk noskaņos Jūs darba uzdevumu veikšanai. Vienlaikus, darba dienas beigās, līdzīgi , kā strādājot birojā, Jums būs vieglāk atslēgties no darba uzdevumiem, vienkārši mainot savu atrašanās vietu. Vietas izvēlē svarīgi padomāt par apgaismojumu, kas var kalpot arī kā interesants interjera aksesuārs. Vienlaikus, noteikti jādomā par ērtu iespēju pieslēgties elektrības padevei. Noteikti vērts padomāt, vai izvēlētajā vietā būs labs interneta pieslēgums. Droši dod ziņu, ja meklē labāko veidu, kā organizēt vadu risinājumus savā darba zonā.

Mājas birojs un un tā funkcionalitāte

Mūsu labsajūta strādājot no mājām, lielā mēra atkarīga no mūsu tehniskā nodrošinājuma. Mūsu uzņēmuma birojs visticamāk aprīkots ar darbam paredzētām mēbelēm, ērtiem darba galdiem un krēsliem. Tomēr, arī mājas iespējams ienest ērtas biroja mēbeles. Biroja mēbeļu ražotāji, pielāgojoties esošajai situācijai, ir radījuši mēbeļu sērijas, kas spēj iekļauties dažādu māju interjeros.

Plašas darba galdu izvēles iespējas. Tāpat, kā birojā, arī mājās iespējams izvēlēties dažādas funkcijas darba galdus. Lai ieviestu kustību un iespēju pie darba galda strādāt dažādos augstumos, iesakām izvēlēties augstumā regulējamu darba galdu. Galda kājām un mehānismam iespējams piestiprināt dažādu materiālu un izmēru virsmas, tādējādi panākot vienotu mēbeļu stilu ar pārējām telpās esošajām mēbelēm. Ja meklējat iespēju izveidot izmēros nelielu augstumā regulējamu galdu, iesakām izvēlēties mūsu padāvāto galdu TOM2. Mazākā iespējamā virsma šādam galdam – platums 100cm, dziļums 60cm. Augstumā fiksēta darba galda izvēles iespējas ir ļoti plašas, iespējams izvēlēties modeļus ar smalkām metāla vai masīvām koka kājām. Lai atrastu sev piemērotāko darba galdu, apskati mūsu darba galdu sadaļas vai dod ziņu un palīdzēsim atrast meklēto. Vairāk par to, kā izvēlēties pareizu darba galdu lasi mūsu bloga rakstā, šeit.

Rūpīgi apdomājiet sēdmēbeles izvēli

Lai arī ērtais mājas dīvāns vai virtuves krēsls sākotnēji var šķist laba sēdmēbeles izvēle, tā nebūt nav taisnība. Pavadot sēdus pozīcijā ilgas darba stundas, ātri vien varam secināt, ka labam un ērtam biroja krēslam ir liela nozīme mūsu labsajūtas veicināšanā. Darba krēsla uzdevums ir nodrošināt maksimālu komfortu un atbalstu visas darba dienas garumā. Labs biroja krēsls ir viens no galvenajiem aspektiem, lai mūsu mugura un muguras muskuļi darba laikā justos labi. Viena no populārākajām mūsu klientu izvēlēm iekārtojot mājas birojus ir Čehu ražotāja LD Seating krēsls LEAF. Krēsls pieejams gan baltā, gan melnā korpusā. Krēsla polsterētajām daļām pieejami dažādi audumi un vairāk kā 100 dažādi toņi.

Ieplānot regulāras atpūtas pauzes

Atšķirībā no darba birojā, kura nelielas atpūtas pauzes ir dabiska ikdienas sastāvdaļa, strādājot no mājām, nereti piemirstam par nepieciešamību izkustēties. Regulāras pauzes ne tikai palīdzēs ienest kustību mūsu ikdienā, bet ļaus atvilkt elpu, atpūtināt acis un izkustināt muskuļus. Ieplānojiet nelielas, bet regulāras pastaigas un redzēsiet, kā tas uzlādēs Jūs tālākajiem darbiem. Iesakām ieskatīties arī mūsu sagatavotajos darba dienas vingrinājumos, kurus iespējams veikt arī nepieceļoties no darba krēsla. Skatiet šeit.

Mājas birojs ir mūsu šodienas realitāte. Aicinām visus domāt par savu labsajūtu arī strādājot no mājam un izmantot darbam piemēru, ergonomisku darba aprīkojumu.