Sākums / Jaunumi / TOP 5 jautājumi par akustiskajām kabīnēm

TOP 5 jautājumi par akustiskajām kabīnēm

Akustiskās kabīnes kļūst ar vien pieprasītāks risinājums dažāda izmēra birojos un sabiedriskajās telpās. Pieaugot risinājuma popularitātei, pieaug arī jautājumi par šī risinājuma praktisko un tehnisko pusi. Esam izvēlējušies apkopot TOP 5 jautājumus par mūsu piedāvātajām akustiskajām kabīnem no Hush Office.

TOP 5 jautājumi par akustiskajām kabīnēm

  1. Vai šādā kabīnē var kļūt smacīgs gaiss? Visas akustiskās kabīnes aprīkotas ar patstāvīgu ventilācijas sistēmu, kas palīdz saglabāt svaigu gaisu visas dienas garumā.
  2. Vai šādā risinājumā var pārņemt klaustrofobiskas izjūtas? Visas kabīnes aprīkotas ar augstas kvalitātes ventilācijas sistēmu. Daļā no kabīnes sienām veidota no caurredzama stikla, kas palīdz radīt sajūtu, ka esat daļa no birojā notiekošās plūsmas. Arī risinājuma akustika veidota tā, lai izmantojot kabīni, būtu iespēja dzirdēt nelielas biroja skaņas, arī trauksmes sirēnas. Līdz ar ko, radot klātesamības efektu un novērst klaustrofobiskās izjūtas.
  3. Cik klusas ir akustiskās kabīnes? Šāda veida akustiskās kabīnes nodrošina komfortablu klusumu, kurā iespējams nodoties fokusētam darbam. Šāds risinājums nodrošina aptuveni 40 dB skaņas. Visi moduļi atbilst B klases akustiskajam nodrošinājumam, atbilstoši akustisko risinājumu sertifikātam ISO 23351-1:2020
  4. Vai šāds risinājums izolē darbiniekus vienu no otra? Šāds risinājums nav paredzēts ilgstošai lietošanai, bet kalpo, kā risinājums īslaicīgai iespējai patverties no biroja trokšņiem un paveikt darbus, kas prasa augstu koncentrēšanos.
  5. Kā ar mikrobiem šajās telpās? Hush office akustiskie modeļi pieejami ar antivīrusu pārklājumu, drošai akustisko kabīņu izmantošanai.

1. Vai šādā kabīnē var kļūt smacīgs gaiss?

Mūsu piedāvātie Hush Office akustisko kabīņu risinājumi pieejami ar patstāvīgu ventilācijas sistēmu. Arī moduļi ar lielāku cilvēku ietilpību, kuros iespējams izvietot ērtas un augstas akustiskās kvalitātes apspriežu telpas, nodrošina augstu gaisa kvalitāti. Moduļos, kurus plānots izmantot vairāk kā vienam cilvēkam, pieejama ventilācijas regulēšanas sistēma, kas nodrošina iespēju samazināt vai palielināt gaisa cirkulācijas intensitāti.

2. Vai šādā risinājumā var pārņemt klaustrofobiskas izjūtas?

Runājot par dažāda veida kabīnēm un izolētām telpām, mūsu pirmā doma ir pilnībā slēgta un no apkārtnes izolēta neliela telpa, kura nenoliedzami var radīt klaustrofobiskas izjūtas. Hush office dažāda izmēra akustiskie risinājumi ir veidoti tā, lai atrodoties tajos, netiktu pazaudēts kontakts ar biroja vidi. Risinājuma sienas veidotas no cauredzamiem stikliem, kas rada iespaidu, ka esat daļa no biroja un aizvien varat sekot kustību plūsmai birojā. Papildus, visas kabīnes aprīkotas ar augstas kvalitātes ventilācijas sistēmu, kas nodrošina augstu gaisa kvalitāti, neradot lieku stresu par gaisa trūkumu. Vienlaikus, atrodoties telpā, iespējams dzirdēt nelielu apkārtējās vides čaloņu, kas nodrošina iespēju sadzirdēt arī trauksmes sirēnas, ja tādas kādā brīdī tiek ieslēgtas. Visi moduļi nodrošināti ar ērtu un pārdomātu telpu dizainu, kas tā lietotājam nodrošinās augstāko komfortu tās lietošanas laikā. Vairāk par pieejamajiem akustisko kabīņu izmēriem un dizainiem lasiet šeit.

3. Cik klusas ir akustiskās kabīnes?

Akustiskās kabīnes nodrošina augstu akustisko komfortu, samazinot biroja skaņas līdz tādam līmenim, kas netraucē lietotājam nodoties netraucētam, fokusētam darbam, svarīgai tikšanās reizei vai telefona zvanam. Visi Hush Office moduļi ir sertificēti un atbilst B klases akustiskajam nodrošinājumam, atbilstoši akustisko risinājumu sertifikātam ISO 23351-1:2020

4. Vai šāds risinājums izolē darbiniekus vienu no otra?

Akustikās kabīnes atvieglo un uzlabo darba paveikšanas ātrumu un precizitāti un nekādā veidā neveicina darbinieku izolēšanos vienam no otra. Hush office akustisko kabīņu risinājumi paredzēti brīžiem, kad nepieciešama akustiski labi nodrošināta telpa. Dažādais kabīņu izmērs un tehniskais nodrošinājums, padara katru no kabīnes veidiem labāk piemērotu dažādām darbībām. Hush Phone modulis paredzēts vienai personai, tas ir īpaši ērts risinājums svarīgām vai diskrētām telefona sarunām, iebūvētais galdiņš un plaukts atvieglo laptopa vai svarīgu dokumentu novietošanu. Šādā risinājumā ir ērti veikt arī attālinātus videozvanus. Svarīgu darba uzdevumu veikšanai, ērtākais variants būs individuāla akustiskā darba vietas telpa, kurā viegli novietot arī ergonomisku darba krēslu, vai kādu no aktīvajiem krēsliem. Akustiskā kabīne individuāla darba veikšanai Hush Work, aprīkota ar ērtu darba galdu, tās izmērs atļāuj šajā modulī izvietot arī ilgtošākam darbam paredzētu darba krēslu. Lielākie modeļi, kā Hush Meet.S paredzētu vairāku cilvēku lietošanai, sākot no diviem cilvēkiem, līdz pat astoņiem un vairāk cilvēku tikšanās brīžiem. Lielākais no Hush office moduļiem ir Hush Meet.L, kas paredzēts astoņu cilvēku izmantošanai, šādu moduli iespējams savienot ar analoga izmēra moduli, iegūstot telpu lielākam cilvēku skaitam. Ar visiem Hush office pieejamajiem moduļiem iespējams iepazīties šeit.

5. Kā ar mikrobiem šajās telpās?

Pašlaik ražotājs Hush Office visiem saviem moduļiem piedāvā inovatīvu risinājumu, kurā visas izmantotās virsmas ir pārklātas ar speciālu antibakteriālu pārklajumu, kas tiek aktivizēts gaismas ietekmē. Pārklajums novērš vīrusu un citu mikrobu iespēju izplatīties telpā.

Pārdomāti risinājumi birojiem

Šajā aprakstā esam apkopojuši tikai dažus no jautājumiem, kas varētu rasties saistībā ar akustiskajām kabīnēm. Droši sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt detalizētāku informāciju, vai uzdot citus interesējošus jautājumus par akustiskajām kabīnēm. Brauciet ciemos uz mūsu salonu un apskatiet vienvietīgu akustisko kabīni – Hush Phone – labprāt satiksim, parādīsim un atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.