Sākums / Projekti / Melnā Govs

Melnā Govs

Biroja mēbeles, kas atdzīvina telpas

Projekts Melnā Govs ir mūsdienīgs, tiecošs pēc sasniegumiem un inovācijām. Šajā projektā THOMSON Furniture projektu vadītāja izvēlējās biroja mēbeles, kas ir ne tikai funkcionālas, bet arī drosmīgas!

Liela uzmanība tika pievērsta tam, ka telpas ir lielas, ar lieliem logiem, kas nozīmē, ka var rasties traucējoši trokšņi darba laikā. Šī iemesla dēļ pie biroja galdiem tika piemeklētas akustiskās starpsienas, lai absorbētu trokšņus. Lai telpa vizuāli būtu sakārtota, projektā izmantoti divi dubultie galdi, katrs ar četrām darba vietām, kā arī, lai saglabātu gaisīgumu, tika dota priekšroka atvilktņu blokam, kas stiprināms pie galda virsmas. Kā biroja krēsli tika izvēlēti EVA 2 ergonomiskie krēsli. Tie ir funkcionāli un lietotājam viegli pielāgojami, tāpēc sēdēt uz tiem ir īpaši ērti.

Tā kā konferenču telpas ir paredzētas ne tikai īsām, bet arī garākām sapulcēm, ir svarīgi, lai biroja mēbeles būtu paredzētas kā dziļām, tā dinamiskām sarunām. Šīs funkcijas lieliski apvieno GAMA krēsls ar šūprāmi. Tā polsterētā sēdne un atzveltne nodrošinās ilgstošu komfortu un šūprāmis kalpos, lai mazinātu saspringumu un uzturētu tonusā tā lietotāju. Lai telpā radītu stabilitātes un drošības auru, konferenču telpai tika piemeklēts PLANA konferenču galds, kas lieliski der līdz pat 12 personām. Projektā Melnā Govs izmantotais apspriežu galds ir aprīkots ar melnu metāla korpusu, kas ne tikai ir ļoti stabils, bet arī rada izsmalcinātu koptēlu. Galda virsmā ir divi izgriezumi ar vāciņiem vadu kanāliem, lai apspriežu laikā ir ērti izmantot viedierīces.

Vadītāja kabinetam bija jābūt dinamiskam un jāapvieno vairākas funkcijas. Tajā tika ierīkota omulīga apspriežu zona ar AIR galdu un GAMA krēsliem. Kā vadītāju krēsls tika izvēlēts Classic – tas ir mūsdienīgs un kodolīgi raksturojams kā drosmīgs un izsmalcināts.

Īpaša uzmanība projekta izstrādes laikā pievērsta atlasīto biroja mēbeļu krāsām. Telpās valda dzīvespriecīgā oranžā krāsa un nomierinoši pelēkais, ar dažām melnām detaļām. Tādā veidā tika panākts līdzsvars starp uzmanību piesaistošo un mieru radošo.

Projektā izmantotie biroja mēbeļu ražotāji:

Klients: Melnā Govs
Gads: 2020
Projekta vadītāja: Laura Klēberga (ex.Butele)