Sākums / Projekti / Tetra Pak

Tetra Pak

Funkcionālas biroja mēbeles, kas atspoguļo uzņēmuma vērtības

Tādam uzņēmumam, kā Tetra Pak, kas ir vērsts uz ilgtspējību un zaļu domāšanu, ir nepieciešams biroja iekārtojums, kas atspoguļo tā misiju un vērtības. Tetra Pak misija ir strādāt klientu labā un kopā ar tiem, lai nodrošinātu vēlamos pārtikas pārstrādes un iesaiņošanas risinājumus. Uzņēmuma galvenā apņemšanās ir ieviest jauninājumus, izpratni par patērētāju vajadzībām. Arī mums ir svarīgas mūsu klientu vajadzības, tāpēc balstoties Tetra Pak mērķu vadlīnijām, arī viņu birojam un biroja mēbelēm ir jābūt funkcionālā un, īsumā, gudrām.

Sadarbībā ar dizaineri Tetra Pak birojā tika iekārtota atvērta tipa darba un atpūtas zona, recepcija, divas konferenču telpas un biroja virtuve. Biroja telpu noformējumu caurvij dabas tematika. Jau atrodoties uzgaidāmajā zonā, uzmanību piesaista koks, kas izmantots ne tikai recepcijas letes izgatavošanā, bet arī dekoratīvajos elementos. Mēbeles ir izvēlētas gaišos toņos, kas rada gaisīgumu un vieglumu telpās. Projektā izvēlētās biroja  mēbeles un to apdare kontrastē ar grīdas segumu un sienas krāsām. Galvenie akcenti ir likti uz neitrāli pelēko, kas redzams vairākos toņos, un enerģiski zaļo krāsu. Zaļš, mijiedarbojoties ar pelēkajiem toņiem, rada enerģiskas un uzmundrinošas dvesmas.

Katrai zonai ir sava nozīme, tāpēc jāizvēlas tam atbilstošas funkcionālas biroja mēbeles

Darba zonās izmantotas tādas ražotāja Narbutas biroja mēbeles, kā NOVA skapji un OPTIMA atvilktņu bloki, BOXI augstie atvilktņu bloki, ONE elektriski augstumā regulējami galdi un DIVA krēsli. Ņemot vērā, ka ir izmantotas daudz korpusa mēbeles, birojs ir ļoti funkcionāls un pielāgots tam, lai katram darbiniekam būtu sava mantu uzglabāšanas vieta. Starp darba vietām iekārtoti arī divas zonas, kas izceļas un telpas kopējā fona – akustiskā zona un atpūtas zona. Akustiskā zona sastāv no viena atvērta tipa stūra un diviem slēgta tipa kabinetiem, netraucētiem zvaniem. Akustiskajā zonā izmantoti JAZZ pufi ar mīkstām atzveltnēm. Savukārt atpūtas zonā atrodas NOVA Wood augstais galds un TANGO krēsli, kā arī GIRO pufi. Šāda veida atpūtas zonas iespējams izmantot ne tikai, lai paņemtu pauzi no darba, bet arī, lai piedalītos īsās sapulcēs un prāta vētrās.

Konferenču telpas ir radīas komunikācijai, prāta vētrām un komandas mērķu definēšanai. Paturot to prātā, biroja mēbeles tika izvēlētas, lai radītu telpu, kurā ir viegli koncentrēties. Lai novērstu atbalsi un absorbētu nepatīkamus trokšņus, kas varētu rasties, ņemot vērā, ka konferenču telpās ir lieli logi un stikla siena, pie grieztiem tika uzstādīti MODUS akustuskie paneļi, kas ir ne tikai funkcionāli, bet arī papildina telpu dekoratīvi. Dinamiskām sapulcēm tika piemeklēti MOON krēsli ar riteņu pamatni, lai ne tikai ir vieglāk pārvietoties telpā, bet arī strādāt dažāda izmēra grupās.

Klients: Tetra Pak
Gads: 2019
Projekta vadītājs: Artūrs Paļums