Kompakts augstumā regulējams galds BASIC

NO: 390.00 EUR

Kompakts un funkcionāls  galds BASIC ar maināmu augstumu. Lieliska izvēle nelieliem kabinetiem vai mājas birojiem. Galvenā galda kāju priekšrocība – tās iespējams integrēt ar nelielu virsmu – izmērā sākot no 100cm, savukārt mazākais iespējamais dziļums 60cm. Galdam ir 3 kolonu metāla kājas, ar 2 motoriem, kas regulējas ar vienkāršu up/down” regulēšanas pogu, ko iespējams stiprināt pie galda virsmas malas. Kāju pacelšanas augstums ( skaitot ar 25mm biezu galda virsmu)  no 61,5 cm, līdz pat – 126,5 cm. Galda celtspēja (vienmērīgs sadalījums uz virsmas)  – 80kg.

Galda virsmas izmērs

E-veikalā norādīta cena galdam ar visrmas izmēru – 1400x700mm, 25mm biezs melamīns

Piegādes laiks

Mūsu noliktavā patstāvīgi pieejami augstumā regulējami galda kāju rāmji – baltā, melnā un pelēkā krāsā. Piegādes termiņš atkarīgs no izvēlētās virsmas toņa. Ja preci nepieciešams saņemt pēc iespējas ātrākā laikā, lūdzam sazināties ar mums, lai noskaidrotu visas iespējas.

Piegādes iespējas

Piedāvājam bezmaksas preču saņemšanu mūsu Rīgas noliktavā. Par papildus maksu pieejama preču piegāde un uzstādīšana Jūsu telpās, vairāk par piegādes iespējām lasiet – šeit.

Pieejamība:

Daudzums:

Piegāde 1 līdz 2 nedēļas


Sazinies ar mums

Description

Darba galda priekšrocības

Augstumā regulējams galds sniedz iespēju ērti mainīt darba pozu darba dienas ietvaros. Galdam nepieciešams elektrības pie slēgums. Vadība uz augšu/ uz leju tiek īstenota ar virsmai piestiprinātu vadības pogu. Galdam iespējams komplektēt dažāda izmēra virsmas. Platumā mazākā darba virsma – 100cm, platākā iespējamā virsma – 160cm. Pēc vajadzības, iespējams komplektēt cita dizaina vadības pogas un papildus aksesuārus. Par visam papildus iespējām, lūdzu sazinieties ar mums.

Augstumā regulējams galds mājas birojos

Augstumā regulējams galds ir lielisks risinājums nelielām biroja vai mājas biroja telpām. Ja iekārtojat savu mājas biroju, aicinām apskatīt mūsu ieteikumus. Augstumā regulējamam galdam ir daudz priekšrocības. To ir viegli pielāgot visiem galda lietotājiem – kā stāvus tā sēdus pozīcijā. Zemākās pozīcijas nodrošinās iespēju pie galda stāvus darboties arī bērniem. Strādājot pie galda ilgas darba stundas, iespējams pielāgot galda augstumu dažādiem sēdēšanas paradumiem – piemēram izmantojot aktīvos krēslus vai vingrošanas bumbas. Regulāra ķermeņa stāvokļa maiņa darba laikā pozitīvi ietekmē mūsu pašsajūtu un palīdz labāk koncentrēties.

Dizaina variācijas iespējas

Galdam iespējamas dažādas krāsu kombinācijas. Kājām iespējams izvēlēties no trīs metāla krāsu veidiem – balts metāls, melns metāls un pelēks metāls. Virsmu iespējas ir ļoti plašas. E-veiklā piedāvātā galda virsmas izmērs – platums 140cm, dziļums 70cm, virsmas materiāls – lamināts 25mm biezumā, ar kvalitatīvi nostrādātu ABS maliņu. E-veikala piedāvājam izvēlēties no četrām dažādām krāsām – dzintara ozols (koka tekstūra), balināts ozols, balts vai gaiši pelēks. Papildus iespējams piedāvāt arī citas lamināta virsmas – pelna osis (koka tekstūra), dūmu pelēks, pelēkais koks (koka tekstūra), grafīts, rieksta koks (koka tekstūra) vai melns. Iespējams kombinēt arī finierētas darba virsmas – kļavas, rieksta, ozola vai oša koka apdarē. Pastāv iespēja iegādāties tikai kāju rāmi un savienot ar jau esošu vai īpaši veidotu galda virsmu.

Galda visrmas iespējas

Piedāvājam komplektēt augstumā regulējamus galdus ar dažāda standarta  izmēra melamīna un dabīga finierējuma virsmām. Vienlaicīgi, veidojam arī nestandarta izmēru un materiālu virsmas pēc klientu vēlmām un vēlamā dizaina. Dabīgā koka galda virsma, akmens virsma, mūsdienīgu pārklājumu lamināti – tas viss Jums nepieciešamajās krāsās un izmēros. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu visas iespējas.

Augstumā regulējams kāju rāmis

Piedāvājam iespēju pie mums iegādaties augstumā regulējamus kāju rāmjus bez galda virsmas, ko iespējams integrēt pie jau esošajām galdu virsmām. Galda rāmis ir viegli regulējams un piemērojams dažāda izmēra virsmām. Galda platuma iespējas – no 100cm līdz 1600 cm, galda dziļuma iespējas – 60cm līdz 80cm. Galda pamatnes pēda – 60cm platumā. Kāju krāsas – Pelēks (RAL7045), Balts (RAL9016), un melns (9005). Iepakojuma izmērs –  78 x 31 x 20, svars – 26kg. Celtspēja 80kg (40 kg katra kāja)

Risinājums lielākām darba virsmām

Ja Jums nepieciešams risinājums lielākām darba virsmām, iesakām izvēlēties augstumā regulējamu galdu rāmi THOM. Rāmi iespējams pielāgot virsmām ar platunu no 120 cm līdz 200 cm, savukārt dziļumā no 70 cm līdz 120 cm. Papildus THOM augstumā regulējamo kāju rāmja konstrukciju iespējams papildināt ar izliektu rāmja elementu, tā sniedzot iespēju rāmi izmantot arī darba virsmām ar nelielu virsmas stūri, vai vajadzības gadījumā aprīkot ar trešo galda kāju, sniedzot iespēju izveidot lielu augstumā regulējamu stūra galdu.

Papildus aksesuāru iespējas

Pie mums iespējams iegādaties arī citus augstumā regulējama galda aksesuārus. Procesora turētājus, vertikālos un horizontālos kabeļu kanālus ērtākai vadu izvadīšanai un organizēšanai Jūsu darba vietā. Plašs piedāvājums akustisko stapsienu izvēlē, piemēram dabai darudzīgās un no pārstrādatiem materiāliem izgatavotās starpsienas ROUND PET.

Additional information

Izmērs

1400×700, H=615-1265

Galda virsmas

D1, D2, M1, N3

Galda rāmja krāsa

A, E, M

Līdzīgi produkti