Sākums / Jaunumi / Iepazīšanās cenas izcilai akustikai

Iepazīšanās cenas izcilai akustikai

Akustiskās kabīnes no Hush Office. Uzsākot jauno 2022.gadu, piedāvājam lielisku iespēju iegādāties jebkuru Hush Office moduli ar 22% atlaidi. Akustisko moduļu piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc katrs varēs atrast savai vajadzībai un telpām piemērotāko risinājumu.

Akustisko modeļu mērķis – radīt ērtu risinājumu izcilai akustikai Jūsu biroja telpās. Visi moduļi ir pārvietojami gan telpas ietvaros, gan pārvācoties uz citām telpām. Visas akustiskās kabīnes ir aprīkotas ar antibakteriālu pārklājumu, kas aptur vīrusu, baktēriju mikrobu vairošanos uz telpas virsmām un telpā.

Akustisko moduļu dažādība

Akustiskās kabīnes dažādos izpildījumos

Ražotājs Hush office ir radījis ļoti plašas akustisko kabīņu izvēles iespējas. Dažādu darbu specifikai iespējams izvēlēties no trim lielām produktu grupām – individuālā darba risinājumi, komandas darba un atpūtas telpu risinājumi. Visi risinājumi ir pārdomāti un pielāgoti atbilstošām darba vajadzībām. Vienlaikus, klusuma kabīni iespējams komplektēt dažādos dizainos un piemeklēt Jūsu darba telpai piemērotāko risinājumu. Ārējais karkass pieejams divos toņos – balts vai tumši pelēks. Iekšējos interjera auduma toņus iespējams izvēlēties no ļoti plašas audumu toņu un faktūras paletes.

Vairāk par Hush akustisko moduļu risinājumiem lasi mūsu rakstā “AKUSTISKĀ KABĪNE NO HUSH OFFICE -AUGSTĀKĀ AKUSTISKĀ KVALITĀTE”

Vienkāršākais akustiskais modelis – Hush Phone pieejams iegādei mūsu e-veikalā. Visiem moduļiem pieejami ērti apmaksas nosacījumi. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!