Sākums / Jaunumi / 5 ieteikumi biroja krēsla izvēlē

5 ieteikumi biroja krēsla izvēlē

Runājot par mūsu labsajūtu darba laikā, viens no būtiskiem jautājumiem ir mūsu darba krēsls un tā atbilstība mūsu prasībām. Koncentrējoties darba uzdevumu veikšanai, nereti darba krēslā pavadām ilgas un mazkustīgas darba stundas. Šāda prakse noved pie noguruma, muskuļu sapēm un pat nopietnākām mūsu ķermeņa problēmām. Pat, ja izmantojat elektriski augstumā regulējamu darba galdu, un pārmaiņus strādājat stāvus vai sēdus pozīcijā aizvadāt tikai daļu savas darba dienas, būtiski domāt, par ķermeņa labsajūtu sēžot. Mūsu biroja krēslu ražotāji ir radījuši risinājumus, kas piemēroti dažādiem darba dienas grafikiem. Zemāk esam apkopojuši TOP 5 ieteikumus piemērotākā biroja krēsla izvēlē.

1.Izvērtēt cik stundas dienā Jūs pavadāt darba krēslā

Mūsu darba uzdevumi un dienas grafiki ir dažādi, tāpat, kā mūsu darba krēslu sortiments. Lielākā daļa mūsu piedāvātie darba krēsli ir paredzēti 8 stundu darba dienas lietošanai, atbilstoši visam ergonomikas prasībām. Tomēr, mūsu sortimentā atradīsiet krēslus arī mazākām darba stundam, vai tieši otrādi – ilgākam darba stundam – piemēram 24/7 izmnatojamus darba krēslus. Vieni no mūsu klientu vidū iecienītākajiem darba krēsliem ir krēsli ar sinhronu mehānismu, kuriem viegli iespējams regulēt muguras atgāzuma stiprumu, noregulēt vajadzīgo sēdvietas un roku balstu augstumu. Kā piemēram, darba krēsls Leaf. Populāra izvēle gan vienkāršākajā komplektācijā, gan arī pilnā komplektācijā ar sēdekļa dziļuma regulēšanu, galvas balstu un vairākās dimensijās regulējamiem roku balstiem.

2.Kāds ir Jūsu darba galds – elektriskais, standarta vai dažāda augstuma

Ja lielako dienas daļu aizvadāt stāvus pozīcijā, kā papildus sēdvirsmu iesakām izvēlēties kādu no aktīvajiem krēsliem, piemēram Intertuhl ražoto krēslu Up! Tas ir augstumā regulējams aktīvais krēsls, kuru iespējams izmantot, kā sēdus, tā pusstāvus, krēsla pamata virsma nodrošina kustību brīvību krēsla lietošanas laikā. Ja izmantojat dažādas darba virsmas un dažadus virsmas augstumus, tad mūsu piedāvājumā ir darba krēsli ar plašu lietošanas amplitūdu, piemēram, augstais darba krēsls Wind, kas aprīkots ar kāju balstu, kas ir ērta papildus funkcija, izmantojot krēslu augstākajā pozīcijā – pie augsta darba galda vai letes.

3.Īpašas ergonomikas prasības

Mūsu sortimentā darba krēslu atradīs arī visprasīgākie lietotāji. Mūsu sortimentā ir vieni no labākajiem krēslu ražotājiem Eiropā, kas dažādu krēslu sēriju ietvaros piedāvā krēslus vienkāršakās un pilnās komplektācijās. Viens no klientu iecienītākajiem modeļiem ar ļoti plasam komplektācijas iespējam – Čehijas krēslu ražotāja LDSeating darba krēsls STREAM. Krēslam iespējams komplektēt dažādus regulēšanas mehānismus, pieejams plašā amplitūdā regulējams krustu daļas spilvens, papildus iespējams komplektēt sēdekļa dziļuma un slīpuma regulāciju, plašā amlitūdā regulējamus, dažādus roku balstus. Viens no interesantākajiem un ar visvairāk izmantošanas pozām pieejamais darba krēsls – ikoniskais ražotāja Flokk krēsls Hag Capisco. Vienlaikus, piedāvājam arī industriālos krēslus, labratorijas un speciālo telpu izmantošanai, piemēram, industriālais darba krēsls NEON, no ražotāja BIMOS. Pasaulē un arī mūsu klientu starpā, lielu atzinību guvuši “AKTĪVIE” darba krēsli, kuri lietošanas laika lietotājam nodrošina minimālas kustības, tādējādi ļaujot saglabāt ķermeņa kopējo enerģiju un labsajūtu. Kā piemēram, Vācu ražotāja Interstuhl darba krēsls Pure, vai Poļu ražotāja Profim krēsls Acispro Ja darba dienas laikā pie datora sēdus pozīcijā jāpavada vien dažas stundas, ir iespēja izvēlēties vienkaršāku funkciju krēslus, kā EVA vai mājīgo dizaina krēslu Tekla.

4.Cik ilgam laikam krēsls nepieciešams

Apsveriet to, cik ilgam laikam Jums nepieciešams šis darba krēsls. Izvēloties kvalitatīvus un ilgtspējīgus risinājumus, Jūs iegūstat gan savam budžetam, gan dabai draudzīgu risinājumu. Piemēram, Interstuhl darba krēsls EVERY ražots no pārstrādatiem un 98% tālāk pārstrādajamiem materiāliem, krēslam ir 10 gadu garantija. Vēlviens piemērs ir ražotāja Flokk krēsliem Normo, kas ražots izmantojot cirkulārās ekonomikas filozofiju, par to vairāk lasiet šeit.

5.Kāds ir telpas kopējais interjers

Ražotāju krēslu piedāvājums ir plašs ne tikai tehniskajā, bet arī dizaina dažādības ziņā. Ar vien vairāk cilvēku izvēlas iekārtot darba zonu arī savās mājās, vienlaikus, arī biroja iekārtošanas tendences ir kļuvušas daudz pietuvinātākas mājas interjeram. Ja meklējat krēslu, kam nav klasiska ofisa krēsla siluets, iesakām ieskatīties dažos no mūsu populārākajām mājas biroja krēsla izvēlēm. Pilnībā polsterēts darba krēsls ar elegantu siluetu un slēptiem regulēšanas mehānismiem – Melody. Ergonomisks un funkcijām bagāts darba krēsls ar estētiksu siluetu un plasam krāsu dizaina iespējam – biroja krēsls Violle. Liegtas formas, kas lieliski akcentēs Jūsu darba telpu, pieejamas plašas kāju bāzes iespējas – darba krēsls Ellie Pro. Vai krēsls ar pilnībā polsterētiem roku balstiem, kas siluetā atgādina ērtu atpūtas krēslu – North Cape.

DARBA KRĒSLA IZVĒLE UZ VIETAS, KOPĀ AR KONSULTANTU

Nav viena darba krēsla , kas būtu piemērots visiem cilvēkiem. Vislabākā pieeja darba krēslu izvēlē ir iespēja paciemoties mēbeļu salonā un kopā ar konsultantu pamēģināt dažādas specifikācijas darba krēslus. Konsultants ieteiks Jums pamēģināt dažādas krēslu funkcijas, lai Jūs sajustu to, ko katra no funkcijām piedāvā Jūsu sēdēšanai un sēdēšanas komfortam kopumā. Papildus, uz vietas vienmēr iespējams izrunāt konkrētā krēsla modeļa komplektācijas iespējas, korpusa krāsas, audumu veidus un krāsas. Vienoties par piegādes laikiem un Jums ērtākajiem apmaksas nosacījumiem. Vienmēr būsiet laipni aicināti mūsu biroja mēbeļu salonā, lai izvēlētos sev piemērotu darba krēslu un citas darbam nepieciešamās biroja mēbeles.