Sākums / Jaunumi / BIROJA MĒBEĻU NOMAS ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

BIROJA MĒBEĻU NOMAS ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

Kvalitatīvi un pārdomāti iekārtota biroja vide ir viena no būtiskākajām panākumu atslēgām gan darbinieku labsajūtai, gan apmeklētāju iespaidam par uzņēmumu. THOMSON Furniture ir vairāk kā 15 gadu liela pieredze biroju un sabiedrisko telpu iekārtošanā, esam paplašinājuši savu piedāvāto pakalpojumu klāstu un nu klientiem piedāvājam arī ērtu biroja mēbeļu un aksesuāru ilgtermiņa nomu. Vairāk par piedāvātajām nomas iespējām lasiet šeit.

Īpaši izdevīgs darba vietas piedāvājums

Atkarībā no klienta vēlmēm un budžeta, piedāvājam dažādas nomas iespējas. Nomai pieejamas gan pilnībā jaunas un klienta vēlmēm pielāgotas biroja mēbeles, gan mazlietotas biroja mēbeles, kas iepriekš izmantotas citos nomas projektos. Lai atvieglotu mēbeļu izvēli, esam sagatavojuši trīs dažādus pamata bāzes komplektus –

  • Klasiskais – 45 EUR/mēnesī*
  • Dinamiskais – 55 EUR/mēnesī*
  • Komforts – 65 EUR/mēnesī*
*Piedāvājums attiecas uz juridiskām personām. Visas cenas norādītas bez PVN, slēdzot līgumu uz vismaz 6 mēnešiem.


Komplekts – Klasiskais

45 EUR/mēnesī*

Piedāvājumā ietilpst klasisks darba galds ar fiksētu augstumu – NOVA U. Piedāvājumā iekļautais darba vietas izmērs: platums -140cm, virsmas dziļums – 80 cm, augstums -74 cm. Virsma – balts vai dzintara ozola melamīns. Galda kāja – pulverkrāsojumā krāsots metāls tumši pelēkā krāsā. Mūsdienīgs un dinamisks darba krēsls LEAF ar sietiņa atzveltni – melnā krāsā.

Komplekts – Dinamiskais

55 EUR/mēnesī*

Dinamiska darba vieta ar augstumā regulējamu darba galdu BASIC. Piedāvājumā iekļautais darba vietas izmērs: platums -140cm, virsmas dziļums – 80 cm, augstuma regulācija no 61,5 cm, līdz pat – 126,5 cm. Divu motoru vadība un trīs posmu kājas, galda celtspēja (vienmērīgs sadalījums uz virsmas)  – 80 kg. Virsma – balts vai dzintara ozola melamīns. Galda kāja – melna, balta vai gaiši pelēka. Komfortablai sēdēšanai – Vācijas ražotāja Interstuhl darba krēsls EVERY – melnā auduma sēdekļa un melnā atzveltnes sietiņa apdarē.

Komplekts – Komforts

65 EUR/mēnesī*

Komfortabla un dinamiska darba vieta ar augstumā regulējamu darba galdu THOM. Piedāvājumā iekļautais darba vietas izmērs: platums -140cm, virsmas dziļums – 80 cm, augstuma regulācija no 62 cm, līdz pat – 127 cm. Galda augstuma vadība ar komfortablu 4 atmiņu vadības paneli. Divu motoru vadība un trīs posmu kājas, galda celtspēja (vienmērīgs sadalījums uz virsmas)  – 150 kg. Virsma – balts vai dzintara ozola melamīns. Galda kāja – melna, balta vai gaiši pelēka. Komfortablai sēdēšanai – Vācijas ražotāja Interstuhl darba krēsls ar relaksējošu galvas atbalstu EVERY – melnā auduma sēdekļa un melnā atzveltnes sietiņa apdarē.

Mēbeļu pieejamība

Lūgums sazināties ar mums, lai noskaidrotu pieejamos mēbeļu atlikumus un iespējamos piegādes termiņus. Nepieciešamības gadījumā, piedāvājam izstrādāt profesionāli sagatavotus mēbeļu iekārtojuma plānus. Veicam mēbeļu piegādi un montāžu, nodrošinām profesionālu tehnisko atbalstu. Veicam piegādi gan Latvijā, gan ārpus Latvijas robežām, skatīt piegādes cenas.