Sākums / Jaunumi / Ilgtermiņa biroja mēbeļu noma

Ilgtermiņa biroja mēbeļu noma

Saviem klientiem piedāvājam iekārtot kvalitatīvu un ergonomisku biroja vidi, pārstāvam Eiropā labi zināmus un atzītus biroja un citu publisko telpu mēbeļu ražotājus. Izvēloties ilgtermiņa biroja mēbeļu nomu, Jūs iegūstat nepieciešamo biroja aprīkojumu un maksājat tikai par laiku, kurā mēbeles reāli izmantojat. Ilgtermiņa noma pieejama juridiskām personām sākot no 6 mēnešiem. Nomas maksā iespējams iekļaut arī biroja telpām izstrādātu telpu plānojumu un profesionālas dizaina konsultācijas.

Nomā pieejamās biroja mēbeles

Atkarībā no klienta vēlmēm un budžeta, piedāvājam dažādas nomas iespējas. Nomai pieejamas gan pilnībā jaunas un klienta vēlmēm pielāgotas biroja mēbeles, gan mazlietotas biroja mēbeles, kas iepriekš izmantotas citos nomas projektos. Mūsu sortimentā atradīsiet dažādām vēlmēm pielāgojamus biroja krēslus, galdus, akustiskās kabīnes, mīkstās mēbeles un citas birojam nepieciešamās mēbeles. Klienta izvēlētajai pieejai mēs izstrādājam individuālu biroja mēbeļu nomas piedāvājumu. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu detalizētāku piedāvājumu!

Mūsdienīgi aprīkota darba vide

Izvēloties mēbeļu nomu, Jums ir iespēja iegūt pilnu servisu – profesionāli izveidotu mēbeļu plānojumu, kvalitatīvas un ergonomiskas biroja mēbeles, pilnu mēbeļu montāžu un demontāžu. Noma sniedz iespēju pielāgot biroja vidi mainīgajiem biroja vides apstākļiem, sniedzot iespēju laika gaitā viegli mainīt telpu iekārtojumu un funkcionalitāti.

Brīvība telpas dizaina un funkcionalitātes maiņā

Slēdzot līgumu par biroja mēbeļu nomu, līgumā ietvertajos termiņos, iespējams veikt izvēlēto mēbeļu nomaiņu. Uzņēmums iegūst iespēju laika gaitā pārveidot dažādas darba zonas, piemēram, uzlabot vai mainīt apspriežu zonu dizainu, tādējādi iegūstot aktuālu telpu funkcionalitāti un aktuālu, reprezentatīvu dizainu.

Dabai draudzīgāka mēbeļu izmantošana

Nomājiet tikai savam uzņēmumam vai darbinieku mājas birojiem nepieciešamo darba aprīkojumu. Uzņēmumam nav nepieciešams nodrošināt neizmantoto mēbeļu uzglabāšanu vai nolietoto mēbeļu utilizāciju. Mēs nodrošinām mēbeļu tālāku izmantošanu citos projektos, pēc dzīves cikla beigām, veicam mēbeļu detaļu demontāžu un nododam pārstrādē tālāk pārstrādājamās mēbeļu detaļas. Mūsu mēbeles ir ražotas no kvalitatīvām komponentēm un lielākoties tām ir vismaz 5 gadu garantija. Atsevišķām mēbeļu vienībām ir līdz pat 10 gadu ilga garantija, piemēram, darba galdu sērijai NOVA un biroja krēslu sērijai EVERY.

Profesionāls un uzticams partneris

THOMSON Furniture ir viens no Latvijā vadošajiem biroja mēbeļu partneriem, kas Latvijā parstāv kvalitatīvus un atzītus biroja mēbeļu ražotājus. Saviem klientiem nodrošinām augstas kvalitātes biroja mēbeles un citas publisko telpu mēbeles. Mūsu piedavājumā atradīsiet aktuālākos biroja mēbeļu risinājumus, kas sniedz iespēju iekartot mūsdienīgu, uz darbinieku produktivitāti orientētu darba vidi.

Kvalitatīvi un ilgtspējīgi risinājumi

Mūsu mēbeļu dizainus ir izstrādājuši Eiropā atzīti un novērtēti mēbeļu dizaineri, tās ir sertificētas atbilstoši Eiropas ergonomikas standartiem un mūsdienīga biroja prasībām. Mūsu ražotāji apgūst ar vien jaunas iespējas par videi draudzīgu ražošanu, tā piemēram biroja krēslu ražotājs LDSeating nesen ieguvis divus nozīmīgus dabai draudzīgas ražošanas sertifikātus – vairāk. Priecājamies, ka mūsu mēbeļu sortimentā ar vien biežāk parādās arī pārstrādātas un tālak pārstrādājamas biroja mēbeles. Vairāk par ilgtspējīgām biroja mēbelēm lasiet mūsu rakstā “ILGTSPĒJĪGI BIROJA MĒBEĻU RISINĀJUMI”