Sākums / Jaunumi / Mūsu pārstāvētie mēbeļu ražotāji

Mūsu pārstāvētie mēbeļu ražotāji

THOMSON Furniture ir viens no vadošajiem biroja mēbeļu partneriem Latvijā. Esam ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2007.gadā, ar mērķi Latvijas tirgū piedāvāt kvalitatīvas biroja mēbeles, aksesuārus un nestandarta risinājumus. Šo gadu laika, esam būtiski pilnveidojuši savu servisu un biroja mēbeļu piedāvājumu. Veicam profesionālas konsultācijas, piedāvājam veikt telpu iekārtojuma tehnisko plānu un trīsdimensionālu (3D)  plānu izveidi atbilstoši klienta telpām, vēlmēm un budžetam. Mūsu tehniskā komanda veic profesionālu mēbeļu piegādi un uzstādīšanu, vienlaikus viecam visas garantijas un pēcgarantijas mēbeļu apkopes. Laikam ejot, esam nostiprinājuši savas pozīcijas arī nestandarta mēbeļu risinājumos, ko izgatavojam pēc individuāliem telpu parametriem, velmēm un prasībām. Meklējot ar vien jaunus risinājumus, šo gadu laikā esam palielinājuši savu pārstāvēto ražotāju skaitu. Plaši pārstāvēto ražotāju portfelis, sniedz iespēju klientiem piedāvāt aktuālus, mūsdienīgus un funkcionālus biroja un publisko telpu mēbeļu risinājumus. Strādājam tikai ar kvalitatīviem un Eiropā labi zināmiem mēbeļu ražotājiem.

Mūsu pārstāvētie mēbeļu ražotāji

Korpusa mēbeļu ražotāji

Viens no senākajiem un plašāk pārstāvētajiem mēbeļu ražotājiem mūsu sortimentā ir Lietuvas ražotājs Narbutas. Esam gandarīti, ka šo gadu laikā mums ir izdevies nostiprināt ražotāja līderpozīcijas Latvijas tirgū. Ilgā sadarbības pieredze, kas aizsākta jau 2007.gadā, ļavusi mūsu komandai kļūt par šī ražotāja un ražotāja plašā sortimenta ekspertiem. Regulāri apmeklējam ražotāja ražotni, lai gūtu priekštatu par ražošanas jaudām, jaunākajām ražošanas tehnaloģijām un konstrukcijām. Ražotājam ir vairāk kā 30 gadu ilga pieredze biroju un sabiedrisko telpu mēbeļu projektēšanā un plānošanā. Šo gadu laikā, ražotājs ir izveidojis plašu tirdzniecības partneru tīklu visa pasaulē, pavisam 40 pasaules valstīs. Lepojamies, ka 2021. gadā Eiropas Biroja mēbeļu federācijas veidotajā TOP 100 biroju mēbeļu ražotāju topā, Narbutas ierindojās godpilnajā 40 vietā. Viena no ražotāja visu laiku populārākajām biroja galdu sērijām, kas sastopama arī daudzos birojos Rīgā un Latvijā, ir biroju galdu sērija NOVA. Plašās sērijas iespējas ļāvušas integrēt darba galdu gan nelielos privātos birojos, gan plašos atvērta tipa birojos un pat kopstrādes telpās, kā piemēram mūsu realizētajā projektā Rīgā – People Work.

Jaunpienācēji korpusa mēbeļu piedāvājumā

Pēdējo gadu laikā esam būtiksi palielinājuši savu korpusa mēbeļu piedāvājumu klāstu. Maro ir Eiropā ļoti labi pazīstams korpusa biroju mēbeļu ražotājs no Polijas, kas tirgū darbojas jau kopš 1991. gada. Mūsdienīgi risinājumi, plašas komplektācijas iespējas. Mēbelēm pieejama plaša krāsu un materiālu izvēle. Plašas iespējas biroja un mājas darba telpas iekārtošanai. Viens no ražotāja populārākajiem produktiem, kas ir viens no klientu iecienītākajiem produktiem mājas biroja iekartošanā, ir kompaktā un inovatīvā darba galdu sērija StartUs. Tā ir galdu sērija, kas radīta pēdējo gadu tendeņču iespaidā un ļauj integrēt ērtu darba vietu arī nelielas platības dzīvojamajā telpā, saliktā veidā galds izskatās pēc nelielas kumodes, bet darba laikā kalpo kā ērta un funkcionāla darba virsma. Ražotājs piedāvā arī interesantas un dažādām gaumēm piemērotas biroja recepcijas mēbeles, piemēram funkcionālo recepcijas leti – Axer – ko iespējams kombinēt un pielāgot klienta vēlmēm un telpas parametriem. Otrs mūsu piedāvājuma jaunums ir Poļu ražotājs Mikomax. Ražotāja piedāvājumā mūsdienīgi darba vietas risinājumi un mantu organizēšanas sistēmas. Līderis salokāmo un manuāli regulējamo galdu piedāvājumā ir Itāļu ražotājs Mara. Viens no aktuālākajiem produktiem ir darba galdu un apspriežu galdu sērija Follow, ko iespējams regulēt augstumā, neizmantojot elektrības pielsēgumu.

Akustiskie risinājumi birojiem

Viens no pēdējo gadu aktuālākajiem produktiem biroju iekārtošanā ir dažādi telpas akustisku uzlabojoši produkti. Akustiskās starpsienas un paneļi, ir ikdienišķi risinājumi, kas parasti tiek piedāvāti komplektos ar darba galdiem vai skapjiem. Viens no pieprasītākajiem biroja labiekārtošanas produktiem ir atsevišķas akustiskās kabīnes. Mūsu pārstāvētais ražotājs Hush Office, piedāvā plašu akustisko kabīņu klāstu, sākot no vienvietīgām – Hushphone vai kabīne ar galdu – Hushhybrid, līdz pat astoņvietīgām apspriežu zāļu akustiskajām kabīnēm – Hushmeet.L. Viens no jaunākajiem sadarbības partneriem, Zviedru ražotājs Götessons, ražo inovatīvus un mūsdienīgus akustiskos biroja elementus, kas vienlaikus kalpo arī kā interesanti interjera elementi. Piemēram akustiskie griestu paneļi Hang Over, kas pēc formas atgādina mākoņus.

Kompleksi akustiskie risinājumi birojiem

Viens no inovatīvākajiem mūsu pārstāvētajiem mēbeļu ražotājiem – Poļu ražotājs Bejot. Ražotājs izceļas ar interesantām un inovatīvām mēbeļu sērijām, kuras kombinējot, iespējams panākt interesantu un interaktīvu uzņēmuma biroja vidi, kurā iespējams organizēt uz aktivitātēm vērstu biroja darba vidi. Tā piemēram, akustiskā darba vieta atvērtam biroja iekārtojumam – Stand pod. Vai rotaļīgs risinājums biroja videi, kurā iespējams atvilkt elpu vai novadīt interaktīvu sapulci – biroja šūpoles – Social swing, kas pieejama dažādās izmēru un krāsu kombinācijās. Risinājumus iespējams kombinēt dažādos, saskanīgos vai pat vienādos krāsu toņos, tādējādi iegūstot skaistu biroja telpas koptēlu.

Ergonomiski biroja krēsli

Kopš THOMSON Furniture pirmsākumiem, esam meklējuši labākos risinājumus, mūsu klientu labsajūtai biroja telpās. Biroja krēsls ir viens no galvenajiem elementiem, kas nodrošina darbinieku labsajūtu un atbalstu visas darba dienas laikā. Viens no mūsu pirmajiem partneriem, biroja krēslu ražotājs LDSeating, ir kvalitatīvs un Eiropā labi zināms krēslu un mīksto mēbeļu ražotājs no Čehijas. THOMSON Furniture ir ražotāja oficiālais un autorizētais izplatītājs Latvijā, un šo gadu laikā uzkrājis lielu pieredzi par ražotāja sortimentu un tā iespējām. Regulāri apmeklējam ražotāja ražotni, lai gūtu priekštatu par ražošanas jaudām, jaunākajām ražošanas tehnaloģijām un konstrukcijām. Viens no ražotāja populārākajiem un mūsu klientu iecienītākajiem darba krēsliem ir darba krēsls Stream, savukārt pēdējos gados klienti, smalkā un elegantā un vienlaikus ērtās sēdēšanas pozīcijas dēļ, iecienījuši darba krēslu ar plānu sietiņa muguriņu – darba krēslu Leaf.

Eleganti un mūsdienīgi vadītāju krēsli

Dizaina un elegances paraugs vienmēr bijuši Itālijas dizaineri un ražotāji. Esam gandarīti par ilgadējo un veiksmīgo sadarbību ar Itāļu ražotāju Sitland. Gadu laikā galvenie ražotāja favorīti – vadītāju krēsls Of Course un vadītāju krēsls Body, ir aktuāli un pieprasīti vēl arvien. Vienlaicīgi, ražotājs piedāvā arī plašu darba galdu un mīksto mēbeļu piedāvājumu. Tā piemēram, ražotāja piedāvātos akustiskos dīvānus Cell, kas izvēlēti iekārtojot Reproduktīvās medicīnas centra “Embrions” mājīgās telpas Rīgā. Vairāk par projektu lasiet šeit.

Pasaules līmeņa darba krēslu ražotājs

Viens no mūsu sortimenta ekskluzīvākajiem un inovatīvakajiem biroja krēslu ražotājiem, ir Vācijas krēslu ražotājs ar vairāk kā 50 gadu ilgu pieredzi nozarē – Interstuhl. Esam lepni, ka THOMSON Furniture ir Interstuhl oficiālais pārstāvis Latvijā. Mūsu projektu vadītāji regulāri veic ražotāja organizētās apmācības, lai vienmēr būtu informēti par visiem jaunumiem biroja krēslu nozarē un spētu orientēties ražotāja biroja krēslu sērijās un tehniskajās iespējās. Ilga darba rezultātā, ražotājs ir radījis vienu no inovatīvākajiem biroja krēsliem, kas pielāgojas lietotāja svaram un regulējas bez mehānisma – darba krēsls Pure. Ražotājs seko līdzi un aktīvi iesaistās lietotāju paradumu pētīšanā un aktīvi sniedz ieteikumus, kā labāk integrēt kustības, lietotāju sēdošajā ikdienā. Ar dažiem no ražotāja ieteikumiem, varat iepazīties šeit. Savukārt, viens no pasaulē pazīstamājaiem ražotāja vadītāju krēsliem – Silver – tā siluetu noteikti redzējuši daudzi, jo tas nereti parādījies arī dažādās filmās, piemēram slavenajā britu spiegu filmā – Džeimss Bonds.

Zaļās domāšanas virziens biroja mēbeļu ražošanā

Viena no zaļāk domājošajām ražotaju grupām Flokk, pārstāv vairākus inovatīvus un zaļi domājošus ražotājus. Tā piemēram, krēslu un mīksto mēbeļu ražotajs Profim, kas izveidojis tālak pārstrādajamu un laika gaitā vizuāli maināmu krēslu sēriju Normo. Vairāk par zaļās domāšanas virzieniem, esam aprakstījuši savos bloga rakstos, kurus iespējams apskatīt šeit. Arī daudzi citi mūsu mēbeļu ražotāji ar vien vairāk domā par dabai draudzīgiem produktiem un atkritumu samazināšanu. Tā piemēram, krēslu ražotājs LDSeating, izmantojot audumu atlikumus, veido bērnu rotaļu klučus, ko iespējams izmantot veidojot ģimenēm draudzīgu vidi birojā, izmantojot mazākus auduma atgriezumus, tiek veidotas arī ikdienā izmantojamas auduma somas un maciņi. Arī terasēs un ēdamzonās izmantojamās mēbeles no Itāļu ražotājiem Pedrali un Scabdesign, pieejamas pārstrādajamos un tālāk pārstrādājamos produktos. Piemēram, terases krēsls Remind ir pieejams arī pilnībā pārstrādātā versijā, kur 50% ir atkārtoti izmantoti plastmasas materiāli un otri 50% ir plastmasas materiāli, kas iegūti no rūpniecības atkritumiem.

Mīksto mēbeļu funkcionalitātes daudzveidība

Gadu laikā esam būtiski palielinājuši mūsu mīksto mēbeļu piedāvājumu. Viens no pēdējā laikā populārākajiem, mūsu projektos izmantojamajiem dīvāniem, Pedralli mīksto mēbeļu sērija Buddy, kura izmantota vienā no mūsu projektiem, radošajā Xpates birojā. Viens no ekskluzīvākajiem mīksto mēbeļu ražotājiem THOMSON Furniture sortimentā, Eiropā augsti novērtētais Itāļu ražotājs Lacividina. Ražotājs piedāvā augstas klases mīkstos dīvānus, kreslus un kafijas galdiņus. Kā vēlviens mīksto mēbeļu ražotājs, kurš mūsu sortimentam pievienojies salīdzinoši nesen – mīksto mēbeļu un korpusa mēbeļu ražotājs MDD. Viens no atzinīgāk novērtētajiem produktiem ražotāja piedāvājumā – masīvkoka galds Viga un plaši komplektējamā atpūtas mēbeļu sērija Mesh. Pavisam nesen, esam uzsākuši sadarbību ar Eiropā augsti novērtēto mīksto mēbeļu ražotāju Noti, kura sortimentā ir kvalitatīvi un mūsdienīgi mēbeļu risinājumi ikvienai telpai, vairāk šeit.

Labākie krēslu risinājumi labratorijām un speciālajām telpām

Priecājamies, ka paplašinot savu sortimentu, esam radījuši iespēju ērtākai un kvalitatīvākai sēdēšanai arī tehniskajās telpās ar augstām drošības prasībām. Thomson Furniture jau vairākus gadus veiksmīgi ir Vācu ražotāja Bimos oficiālais pārstāvis Latvijā. Šo gadu laikā esam labiekārtojuši un uzlabojuši darbinieku labsajūtu dažādās Latvijas labratorijās un tehniskajās telpās. Bimos ir vadošais laboratorijas un industriālo krēslu ražotājs Eiropā ar vairāk kā 50 gadu pieredzi. Vācu kvalitāte garantē, ka laboratorijas un industriālie krēsli ir ilgtspējīgi, funkcionāli un droši.

Plašas biroja un publiko telpu iekārtošanas iespējas

Mēs piedāvājam labāko Eiropas biroja un publisko telpu mēbeļu ražotāju produkciju. Mūsu komanda atradīs Jūsu telpām vai projektam atbilstošāko mēbeļu risinājumu. Sadarbojamies ar biroja un publikso telpu iekārtojuma dizaineriem, arhitektiem un citiem iekārtojuma ekspertiem. Nodrošinām brīvi pieejamus ražotāju trīsdimensionālos (3D) failus, mēbeļu paraugu komplektus, audumu, furnitūras un materiālu paraugus. Mūsu komanda veic visus nepieciešamos telpas mērījumus, sagatavo atbilstošu mēbeļu skici Jūsu telpai vai konkrētai zonai – virtuvei, garderobei, interaktīvai klasei un citām telpām. Veicam biroja mēbeļu projektu uzstādīšanu, garantijas un pēcgarantijas servisu.